На Закарпатті розпочалася масштабна новорічна акція

На Закарпатті розпочалася масштабна новорічна акція

20.12.2016

У понеділок 19 грудня, із села Лазещина на Рахівщині розпочалася щорічна новорічна акція для дітей, яку вже четвертий рік поспіль організовує Група енергетичних компаній «РЕНЕР». Як розповідає керівник департаменту по зв’язках з громадськістю групи «РЕНЕР» Юрій Сас, акція проводиться з 19 по 27 грудня в 15 населених пунктах Рахівського, Тячівського, Великоберезнянського, Перечинського та Ужгородського районів. Традиційно усі діти, починаючи від наймолодших дошкільнят і аж до випускників шкіл, отримують новорічні солодкі подарунки.  

 «Продовжуємо добру традицію, започатковану генеральним директором Групи енергетичних компаній Сергієм Ковачем, і вкотре вітаємо маленьких закарпатців з новорічно-різдвяними святами. Цього року в рамках акції подарунки отримають більше 7 тисяч дітей», - каже Юрій Сас.

Відтак, акція продовжилась і сьогодні – у селі Тарасівка Тячівського району понад 500 дітей отримали солодкі подарунки.

Окрім солодких подарунків, завдяки групі «РЕНЕР» діти знову матимуть змогу побачити новорічну виставу від Закарпатського академічного обласного театру ляльок «БАВКА», який у четвер 22 грудня розпочинає свої гастролі з села Костилівка Рахівського району, а завершаться вони 27 грудня у селі Лопухово, що на Тячівщині

 Докладно - у фоторепортажі із сіл Лазещина та Тарасівка.