Школа в Усть-Чорній на Тячівщині святкувала 60-річчя. Не забули про ювілярів і друзі з "РЕНЕРа"

Школа в Усть-Чорній на Тячівщині святкувала 60-річчя. Не забули про ювілярів і друзі з "РЕНЕРа"

16.12.2016

Минулого тижня 60-річний ювілей відзначала загальноосвітня школа у селищі Усть-Чорна Тячівського району. З нагоди свята до навчального закладу прийшло багато гостей, серед них і керівник департаменту зв'язків з громадськістю Групи енергетичних компаній "РЕНЕР" Юрій Сас.

Протягом своєї багаторічної діяльності школа підготувала вже декілька поколінь талановитої молоді, а окремі її вихованці сьогодні відомі далеко за межами рідного села.

З нагоди свята у закладі відбулися урочистості: звучало багато привітань, виступів школярів, випускників та вчителів школи, а родзинкою свята став виступ місцевого духового оркестру на чолі з керівником Бейло Кольчаром. 

"Школа завжди відігравала в селі надзвичайно важливу роль. Саме тут виховується наше молоде покоління, закладаються знання, які людина використовує усе своє життя. В межах наявного фінансування завжди намагаємося покращити її матеріальну базу, створити для наших діток кращі умови. Приємно, що долучаються до благоустрою закладу й наші партнери, серед яких і група "РЕНЕР", - розповідає голова Усть-Чорнянської селищної ради Петро Костяк.

Відтак ювіляр отримав від групи енергетичних компаній "РЕНЕР" і довгоочікуваний презент. Ним став багатофункціональний офісний пристрій для потреб вчителів та дітей.