Новорічна акція від групи РЕНЕР: як це було (ФОТО, ВІДЕО)

Новорічна акція від групи РЕНЕР: як це було (ФОТО, ВІДЕО)

Дзвінкий дитячий сміх, запальні танці, веселі казкові герої та звісно ж новорічні подарунки - невід'ємні елементи святкового дійства, що вже 7 років організовує на Закарпатті місцевий інвестор - група енергетичних компаній РЕНЕР. Реалізовуючи в області проєкти альтернативної енергетики, компанія турбується й про громади з якими співпрацює. Та серед усього різноманіття соціальних заходів новорічно-різдвяна акція одна з найулюбленіших та найочікуваніших для закарпатців. 

У рамках акції зі святковою виставою до дітей навідується досвідчений колектив Закарпатського академічного обласного театру ляльок "Бавка", а усі учасники свята від дошкільнят до старшокласників отримують  солодкі подарунки.

Цьогоріч новорічний експрес від групи РЕНЕР охопив більш як 14 населених пунктів в Ужгородському, Перечинському, Рахівському та Тячівському районах. За задумом Генерального директора компанії Сергія Ковача така акція покликана створити для дітей навіть найвіддаленіших населених пунктів Закарпаття святкову новорічно-різдвяну атмосферу, подарувати радість та приємні враження.

«Ці театралізовані святкові вистави завжди збирають повні зали дітей різного віку, які аж сяють від щастя. Вони готуються, вчать вірші, пісні та загадки, повторюють найпопулярніші танці аби знову напередодні Нового року зустрітися у рідному селі з Дідом Морозом, Снігуркою та іншими учасниками свята», - розповідає директор Департаменту по зв’язкам з громадськістю групи РЕНЕР Юрій Сас.

Так у селі Костилівка на Рахівщині гостей зустрічали не тільки бурхливими оплесками, але й імпровізованим виступом місцевих щедрувальників. Творча група напередодні свят побажала почесним гостям та усім присутнім миру та злагоди, радості та добробуту у кожній хаті. 

Кожного року чекають на святкову виставу й у селі Руська Мокра на Тячівщині. Два роки тому група РЕНЕР побудувала тут сучасну міні-ГЕС і з того часу співпраця тільки посилилася.

«Хочу подякувати усьому колективу групи РЕНЕР, а також особисто Сергію Ковачу за цей новорічний подарунок, який вони подарували нашій громаді. Ці враження залишаться з діточками на усе життя і, сподіваюся, принесуть натхнення до добрих справ, примножать віру у здійснення найкращих мрій та сподівань», - розповідає сільський голова Анатолій Барна.

А святкова Ужгородщина традиційно дивувала своєю багатомовністю. Крім української мови, з вуст діток не рідко звучали віршики та пісеньки на угорській та словацькій мовах.

У кожному з сіл-учасників акція пройшла зі своєю родзинкою. Та об’єднують їх бурхливі емоції учасників та потужний заряд позитиву у гарячих дитячих серцях. В групі РЕНЕР переконані: якщо їм вдалося хоч на краплинку зробити дітей щасливішими, місія цієї акції виконана. І це варте продовження. Тож, сподіваємося, наступного року Новорічний експрес від енергетичної компанії знову відправиться у захоплюючу подорож святковим Закарпаттям.