Новорічний експрес від групи РЕНЕР вирушив у найвіддаленіші куточки Закарпаття

Новорічний експрес від групи РЕНЕР вирушив у найвіддаленіші куточки Закарпаття

Дзвінкий дитячий сміх, запальні танці, веселі казкові герої та звісно ж новорічні подарунки - невід'ємні елементи святкового дійства, що вже 7 років організовує на Закарпатті місцевий інвестор - група енергетичних компаній РЕНЕР.

Сьогодні, 21 грудня, новорічний експрес розпочав свій маршрут у віддалених селах Тур'я Поляна та Полянська Гута на Перечинщині. Зі святковою виставою до маленьких глядачів завітав Закарпатський академічний обласний театр ляльок "Бавка", почесні гості - представник групи РЕНЕР Іван Ковач та голова села Іван Юсиба. У рамках святкового дійства дітки також розповідали тематичні вірші та загадки, співали пісні, танцювали та у підсумку отримали подарунки з рук Діда Мороза. На згадку про свято кожен міг зробити фото з улюбленим казковим героєм.
 

Новорічний експрес від групи РЕНЕР вирушив у найвіддаленіші куточки Закарпаття (ФОТО)Також цього дня свято відбулося у селі Ратівці на Ужгородщині. Гостей приймала сільський голова Тетяна Андрусь, місцеві діточки та їх батьки. Представник групи РЕНЕР Андрій Ганзел привітав усіх присутніх з прийдешніми святами та побажав, щоб радість, подарована цими казковими днями, зарядила позитивом на увесь рік. Відтак присутні занурилися у святкове дійство та по його завершенню отримали солодкі подарунки.
 

Новорічний експрес від групи РЕНЕР вирушив у найвіддаленіші куточки Закарпаття (ФОТО)До слова, новорічний експрес від групи РЕНЕР цього року охопить більш як 14 населених пунктів в Ужгородському, Перечинському, Рахівському та Тячівському районах. За задумом Генерального директора компанії Сергія Ковача такі вистави покликані створити для дітей навіть найвіддаленіших населених пунктів Закарпаття святкову новорічно-різдвяну атмосферу, подарувати радість та приємні враження.