Компанія РЕНЕР виступила меценатом Закарпатського фестивалю пряника (ФОТО)

Компанія РЕНЕР виступила меценатом Закарпатського фестивалю пряника (ФОТО)

Сьогодні Закарпатський фестиваль пряників, який триває в Ужгороді з 13 до 15 грудня, продовжився святковим дійством. В тематично облаштованому залі історико-культурного комплексу "Совине гніздо" зібралося чимало почесних гостей, представників медіа, ужгородців та гостей міста, щоб разом насолодитися святковою атмосферою та урочистою програмою заходу.

Передусім учасників свята привітав відомий туризмознавець Федір Шандор та під оплески присутніх до залу занесли найстаріший пряник Закарпаття. Відтак до слова запросили Тараса Зареву представника компанії РЕНЕР, що виступила меценатом свята. Опісля учасники перейшли до концертної програми у виконанні творчого колективу з Миколаєва (Львівська область) та дегустування широкого асортименту продукції представленої на фестивалі: різноманітні пряники, мед, глінтвейн, кава та тістечка, а також яскраві іграшки та сувеніри. А маленькі відвідувачі фестивалю мали змогу спробувати ще й тематичні десерти від спонсора свята - компанії РЕНЕР, які роздавали казкові герої.

Нагадаємо, Закарпатський фестиваль пряників має й благодійну мету. Пряничкові будиночки, що представлені на тематичній експозиції у центральній частині зали, у неділю розпродадуть на аукціоні, а кошти передадуть трирічній ужгородці Марійці, яка зараз на лікуванні в Італії.