Тепер у селі Красна на Тячівщині є новий сучасний дитячий майданчик (ФОТО)

Тепер у селі Красна на Тячівщині є новий сучасний дитячий майданчик (ФОТО)

Сонячна погода, радісний сміх дітей та чудовий настрій вирували сьогодні у селі Красна на Тячівщині: тут яскравим святом офіційно відкрили ігрове містечко для дітей. Місце для облаштування атракції обрали не випадково – поряд з ним розміщується сільська рада, школа та садочок, тож бажаючих відвідати майданчик завжди буде достатньо.

Як розповідає сільський голова Марія Носа реалізувати цей важливий соціальний проект вдалося завдяки інвестору – відомій у краї «зеленій» компанії РЕНЕР. Ще 9 років тому вона побудувала у селі міні-ГЕС, однак плідна співпраця з інвестором триває і сьогодні.

 

«Ідея створення місця для дитячого дозвілля назріла у нашому селі вже давно. Однак самотужки реалізувати такий проект ми не могли, тож звернулися по допомогу до нашого надійного партнера – компанії РЕНЕР. І як завжди отримали у відповідь порозуміння і підтримку. Хочу від імені громади подякувати усьому колективу і особисто Генеральному директору Сергію Ковачу за багаторічну співпрацю та десятки реалізованих соціальних проектів для села», - повідомила у вітальному слові Марія Носа.

Привітав учасників свята й представник компанії РЕНЕР Володимир Пшенишнюк. Він висловив сподівання щодо подальшої співпраці та побажав, щоб побудований майданчик «СОНЕЧКО» довго служив місцевим діточкам, зміцняв їх силу та спритність, дарував радість та приємні зустрічі. 

Відтак в урочистій атмосфері почесні гості розрізали символічну «червону» стрічку, а дітки подарували присутнім імпровізовану концертну програму. Не обійшлося і без сюрпризу:  на свято завітав улюблений дитячий герой - Міккі Маус, який подарував діточкам море емоцій та незабутні враження.