Компанія РЕНЕР стала генеральним спонсором масштабного турніру з плавання

Компанія РЕНЕР стала генеральним спонсором масштабного турніру з плавання

18-19 жовтня на базі спорткомплексу «Зінедін» поблизу Ужгорода відбулися довгоочікувані змагання з плавання – Кубок Закарпатської області та Першість клубу «Тиса-спорт». Участь у турнірі взяло близько 120 учасників віком від 11 до 18 років у 4 категоріях, спостерігало за змаганнями 24 професійних суддів.

Як розповідає наставник клубу «Тиса-спорт» та відомий у краї спортсмен Сергій Ковач організувати таке важливе спортивне дійство було не просто, але за підтримки однодумців це таки стало можливим:

«Це вже традиційний осінній турнір, який дозволяє загартувати та тримати у «бойовій» формі нашу молодь, перевірити їх здібності та результати тренувань. Хочу подякувати усім, хто долучився до організації цього заходу, а особливо генеральному спонсору – компанії РЕНЕР та особисто її керівнику Сергію Ковачу, Закарпатській облдержадміністрації, Федерації плавання та спорткомплексу «Зінадін», який радо прийняв нас у своїх стінах».

Протягом 2 днів молоде покоління спортсменів змагалося за головні трофеї турніру і сьогодні, 19 жовтня, відбулося підбиття його підсумків. Від організаторів та спонсорів змагань плавці отримали почесні відзнаки, пам’ятні подарунки та грошові призи. Вітали переможців голова Закарпатської федерації водних видів спорту Роберт Левицький, співорганізатор турніру Сергій Ковач та представник компанії РЕНЕР Тарас Зарева.

Деталі – на фото.