Група РЕНЕР привітала школярів з початком навчального року

Група РЕНЕР привітала школярів з початком навчального року

Літо промайнуло як одна коротка, але така приємна мить. Мабуть символічно, що цього року 1 вересня припало на неділю і школярі зустріли День знань ще у ролі відпочиваючих. Та вже з настанням понеділка навчальні заклади наповнились дитячим сміхом, а традиційний Перший дзвінок сповістив про початок нового навчального року.

Вже традиційно це свято компанія РЕНЕР, що займається реалізацією проектів зеленої енергетики на Закарпатті, відзначає у колі громад-партнерів. Серед них і віддалені гірські села Тячівського та Рахівського району. Тут, поміж величних гір, свято завжди набуває особливого колориту. У цьому вже неодноразово переконалися й представники групи РЕНЕР, які з року в рік беруть участь у святкуванні Дня знань. Цього дня вони відвідали села Руська та Німецька Мокра, Лопухово, Красна, Усть-Чорна (Тячівський район), Луги, Видричка, Костилівка (Рахівський район) від імені усього колективу та Генерального директора Сергія Ковача привітали школярів, батьків та вчителів зі святом та подарували цінні подарунки – набори спортивного інвентаря для повноцінного проведення уроку фізкультури у школах зазначених населених пунктів. Спортивні презенти отримали й місцеві садочки, адже, на переконання ренерівців, розвивати спортивні навички потрібно з раннього віку.

Окрім того, представники інвестора відвідали й села Ратівці, Тийглаш, Коритняни, Ірлява, Пацканьово Ужгородського району та село Тур’я Поляна на Перечинщині і вручили першачкам навчальну «амуніцію» - портфелі з усім необхідним для 1 класу.

«Ми пропагуємо ідеї соціально відповідального бізнесу і ніколи не стоїмо осторонь проблем наших партнерів. Ці принципи закріплені багаторічною діяльністю компанії на території населених пунктів Закарпаття та низкою реалізованими соціальними проектами по кожному з них. Серед найголовніших напрямів соціальної роботи – підтримка дітей та молоді. Це інвестиції у майбутнє громади», - резюмує Генеральний директор групи РЕНЕР Сергій Ковач.