Підприємства групи РЕНЕР серед кращих платників податків: оприлюднено результати конкурсу

Підприємства групи РЕНЕР серед кращих платників податків: оприлюднено результати конкурсу

22.08.2019

Сьогодні, 22 серпня, у Закарпатській обласній державній адміністрації підбили підсумки І-го туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2018». У заході взяло участь чимало підприємців та представників закарпатського бізнесу, голова Територіального відділення «Асоціації платників податків України» у Закарпатській області  Марта Волощук, а також почесні гості: начальник Головного управління ДФС у Закарпатській області Олексій Петріченко, заступник голови ОДА Ярослав Галас, заступник Ужгородського міського голови Ігор Фартушок та ін.

В урочистій обстановці кращим платникам податків області було вручено відзнаки та пам’ятні подарунки. Серед цьогорічних тріумфаторів і ТОВ «Євроімекс», яке перемогло у категорії «Малі підприємства» за особливі досягнення та заслуги у сфері послуг. Компанія реалізовує в області проекти зеленої енергетики і на сьогодні володіє найбільшою сонячною станцією у Західній Україні, що знаходиться у селі Тийглаш Ужгородського району. Її потужність - 21,5 МВт, у рік вона виробляє понад 25 млн. кВт*год електроенергії.

Керівник підприємства Світлана Лизанець підкреслює, що на сьогодні розвиток альтернативної енергетики – вимога часу і на Закарпатті є усі передумови для розвитку цієї сфери.

«Перш за все, хочеться щиро подякувати організаторам цього заходу за увагу до підприємств і підприємців, що, працюючи у нашому краї, наповнюють бюджети та є фундаментом його економічного розвитку. Дуже приємно, що цього року у числі кращих платників є й наша компанія. На моє глибоке переконання Закарпаття має надзвичайно потужний потенціал у різних сферах від туризму і сільського господарства до зеленої енергетики і ІТ-технологій. І цей потенціал потрібно використовувати на благо нашого краю і людей, що у ньому проживають».

На заході відзначили й ще одне «зелене» підприємство. Трудовий колектив ТОВ «Зелена Технологія» отримав Подяку голови ОДА Ігора Бондаренка за вагомий внесок у справу наповнення бюджету та активну участь у І-му турі Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2018». Зазначена компанія є розпорядником сучасної міні-ГЕС «Шипіт2», що розміщена у с. Тур’я Поляна Перечинського району та є взірцем сучасних технологій у гідроенергетиці.

До слова, ТОВ «Євроімекс» та «Зелена технологія» входять у відому на Закарпатті групу енергетичних компаній РЕНЕР, яка реалізувала на Закарпатті вже 11 проектів альтернативної енергетики загальною потужністю 49,25 МВт: 4 сонячні електростанції(СЕС), 6 міні-ГЕС (МГЕС) та 1 мікро-ГЕС. Ще 5 СЕС та 2 міні-ГЕС, загальною потужністю 16,998 МВт, знаходяться у стадії будівництва.