Діточки з шести ужгородських шкіл отримали свої перші портфелики

Діточки з шести ужгородських шкіл отримали свої перші портфелики

До школи вже готові першокласники Ірляви, Чабанівки, Андріївки, Лінців, Кибляр та Пацканьова. Усім їм вручили яскраві портфелі з усім необхідним для навчання приладдям. Про дітей подбав генеральний директор компанії РЕНЕР Сергій Ковач - підприємство, що займається впровадженням на Закарпатті альтернативної енергетики, відоме своїми благодійними справами.  Зовсім нещодавно, приміром, у селі Пацканьово відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям, для будівництва його основи Сергій Ковач виділив близько 200 тис грн спонсорських коштів. Крім того, до 1 вересня у цій школі компанія РЕНЕР зробила капітальний ремонт приміщення, яке заплановано як кабінет біології.

Традиційно портфелі у цих селах дітям вручив меценат, народний депутат сьомого скликання Василь Ковач, уродженець Пацканьова, який уже багато років не оминає як рідне село, так і навколишні, він бажаний гість на всі свята, особливо у школах та дитсадках, куди ніколи не приходить із порожніми руками.

Портфелики, шкільне приладдя та канцтовари - неабияка підтримка для родин, тож щирі слова подяки Сергію Ковачу та Василю Ковачу висловлювали не тільки майбутні першокласники, а і їх батьки та вчителі.

До слова, вже ближчими днями новесенькі ранці від компанії РЕНЕР отримають першачки Ратівців, Коритнян, Тийглаша, а також деяких сіл Перечинського району.