Група РЕНЕР традиційно привітала школярів з Днем Знань

Група РЕНЕР традиційно привітала школярів з Днем Знань

Початок нового навчального року завжди особливий та хвилюючий – попереду нові відкриття, цікаві зустрічі, багато насиченої праці та нелегкі випробування. Цьогоріч свято першого дзвоника розтягнулося на три дні: одні заклади відзначали його в перший день осені, інші в перший день тижня. До останнього варіанту схилилися у більшості шкіл. Але лінійка у кожного вийшла своя - і за змістом, і за формою, і за тривалістю.

Вже традиційно узяли участь в урочистих лінійках й представники групи енергетичних компаній РЕНЕР. На запрошення місцевих громад гості відвідали мальовничі гірські села Красна, Усть-Чорна, Лопухово, Руська Мокра, Німецька Мокра Тячівського району, Костилівка, Видричка та Луги Рахівського району та село Тур'я Поляна на Перечинщині. Подарунком стали грошові сертифікати для вирішення проблемних питань навчальних закладів.

 «Група РЕНЕР активно долучається до життя місцевих громад і, як відповідальний інвестор, бере участь у вирішенні наболілих проблем мешканців гірських сіл. Особлива увага – навчальним закладам, де виховується майбутнє нашого суспільства», - каже Генеральний директор групи компаній Сергій Ковач.

До слова, з нагоди початку навчального року компанія реалізувала ще один цікавий проект - усі загальноосвітні заклади краю отримали в подарунок сувенірні карти з позначенням туристичних родзинок Закарпаття, які, як переконані меценати, мотивуватимуть школярів до мандрівок та дослідження особливостей рідної землі.