Група РЕНЕР долучилася до організації відзначення Дня села Ратівці

Група РЕНЕР долучилася до організації відзначення Дня села Ратівці

У суботу, 21 липня, село Ратівці Ужгородського району відзначали 734-ту річницю з Дня створення. З нагоди свята у селі організовано народні гуляння, концертну програму за участі місцевих і запрошених колективів та атракціони для дорослих та дітей. Окрім того, родзинкою дійства став традиційний бограч, приготований місцевими майстрами, яким частували усіх бажаючих.

Завдяки своїй історії та активній позиції громади, село Ратівці відоме далеко за межами Закарпаття. Так, до прикладу, нещодавно перші леді України та Угорщини відкрили тут Центр реабілітації дітей, а невдовзі на території села розпочне роботу літній табір, організований волонтерами з Ірландії. Також тут виробляють екологічну чисту енергію – на території села розміщено сонячну електростанцію групи енергетичних компаній РЕНЕР, потужністю 5,4 МВт. До слова, саме група РЕНЕР виступила генеральним спонсором яскравого свята.

Як розповідає сільський голова Тетяна Андрусь такі свята гуртують громаду, об’єднують актив села як у святкуванні, так і в його організації:

«Це чудова нагода зібратися у дружньому колі, дати можливість виступити на «великій» сцені юним талантам, подарувати хороший настрій та яскраві емоції нашим односельчанам. Хочу користуючись нагодою щиро подякувати Генеральному директору групи РЕНЕР Сергію Ковачу за таку можливість».

Серед іншого на святі було розвернуто й ще одну цікаву атракцію – повітряна куля раз у раз здіймалася над зоною проведення свята.

Подробиці на фото.