У Китаї 42 компанії будують найбільший у світі сонячний парк

У Китаї 42 компанії будують найбільший у світі сонячний парк

Китай будує найбільший у світі сонячний парк – «Gonghe Solar Park», що в п'ять разів перевищує розмір Манхеттена. Сонячний парк у провінції Цинхай, що на півночі Китаю, займає 298 кв. км. Його будують 42 китайські компанії. Парк потужністю 3450 МВт зможе живити електроенергією 2,5 мільйони домогосподарств у 5-ти провінціях, пише Daily mail.

Китай будує найбільшу в світі сонячну ферму на Тибетському Плато з амбіційною метою – щоб перетворитися на нову «зелену» наддержаву. Величезний сонячний парк китайскі ЗМІ називають «Синім океаном» через колір панелей, що рядами простягаються на високогір’ї. 

«Gonghe Solar Park» має міжнародну дослідницьку базу для фотоелектричних модулів, що збирає зразки сонячних модулів основних виробників з усього світу. Результати дослідження хочуть застосувати для підвищення ефективності сонячних панелей та зниження вартості виробництва електроенергії. Друга за величиною економіка світу відходить від електроенергії, виробленої вугіллям, на виробництво «зеленої» електроенергії та відкриває вітрові, сонячні та гідроенергетичні електростанції.