Група РЕНЕР долучилася до відзначення Днів сталої енергії в Ужгороді

Група РЕНЕР долучилася до відзначення Днів сталої енергії в Ужгороді

04.06.2018

У понеділок, 4 червня, в Ужгороді розпочалося відзначення Днів сталої енергії.  На центральній площі міста - Театральній розгорнуто виставку енергозберігаючих технологій та відновлювальних джерел енергії. Серед учасників й лідер з будівництва об'єктів альтернативної енергетики на Закарпатті - група енергетичних компаній РЕНЕР, на рахунку якої вже 8 реалізованих потужних проектів зеленої енергетики загальною потужністю понад 42 МВт.

Усі бажаючі мають можливість ознайомитися з потужностями підприємств, дізнатися про новинки у світі відновлюваної енергетики та енергозберігаючих технологій, оглянути макети та дослідити, зокрема, й специфіку встановлення сонячних електростанцій на власних будинках.

До слова, Дні сталої енергії щорічно проводиться в багатьох країнах Європи. Як розповідають в Ужгородській міській раді це – одне із зобов’язань, які Ужгород узяв, приєднавшись до Угоди мерів – ініціативи Європейського Союзу з системної роботи над скороченням викидів вуглекислого газу, розширення використання поновлювальних джерел енергії, підвищення якості життя зі зменшенням шкідливого впливу на довкілля.

З нагоди відзначення Днів сталої енергії в обласному центрі Закарпаття пройдуть й інші цікаві заходи.