Група РЕНЕР стала генеральним спонсором колоритного фестивалю "Берлибаський бануш"

Група РЕНЕР стала генеральним спонсором колоритного фестивалю "Берлибаський бануш"

У неділю, 14 травня, у мальовничому куточку Рахівщини - селі Костилівка відбувся XI гуцульський фестиваль "Берлибаський бануш". На свято зібралося чимало гостей, серед них керівники області, району, представники місцевого самоврядування, посадовці та громадські діячі. 

Свято розпочалося у підніжжі "Скелі Кохання" на окраїні села. Там учасники заходу під звуки трембіт, дзвінкий спів місцевих колективів та енергійні гуцульські танці запалили традиційну ватру та урочистою ходою вирушили до основного місця проведення фесту у центрі Костилівки.

Тут було розгорнуто цікаву колоритну виставку-ярмарок гуцульських виробів, продукції та одягу, а місцеві господині приготували для дегустації різнобарв'я смаколиків.

Опісля короткої офіційної частини, протягом якої почесні гості зверталися з привітаннями до присутніх на святі, на сцені по черзі виступали гуцульські колективи та запрошені гості.

Та все ж у центрі уваги було приготування баношу - місцевої страви на кукурудзяній муці та сметані. Для найкращих майстрів із різних куточків Закарпаття організатори влаштували змагання - страву дегустувало не тільки журі, але й усі охочі. Відтак за підсумками проведення турніру кожен з учасників отримав відзнаки та пам'ятні призи від спонсорів.

Родзинкою програми фестивалю стала концертна програма володаря золотого диску Василя Мельниковича, відомого під псевдонімом "Гуцул Хуліган". Під запальні хіти зіркового гостя учасники танцювали, веселилися і насолоджувалися колоритним дійством. Кількість присутніх на святі досягла рекордних показників - уся площа та її околиці наповнилися місцевими гостями та туристами.

Насамкінець для учасників свята влаштували фаєр-шоу у середньовічному стилі.

Захід організовано Костилівською сільською радою, Рахівською районною державною адміністрацією, Рахівською районною радою, депутатом Рахівської районної ради Юрієм Сасом, за сприяння та підтримки голови Рахівської РДА Павла Басараби. Генеральним спонсором виступила група енергетичних компаній РЕНЕР, що є лідером із будівництва в області об'єктів альтернативної енергетики.