Група РЕНЕР долучилася до відзначення Днів Ужгорода у Кошице

Група РЕНЕР долучилася до відзначення Днів Ужгорода у Кошице

20.04.2018

У п'ятницю, 21 квітня, у рамках відзначення Днів Ужгорода у місті Кошице у кошицькому Культурпарку було розгорнуто експозиції з метою представлення потенціалу та позитивних напрацювань обласного центру Закарпаття. Серед учасників виставки й група енергетичних компаній РЕНЕР - лідер з впровадження "зеленої" енергетики у краї. 

В офіційній церемонії відкриття Днів Ужгорода в Кошице та 25-річчя побратимства Ужгорода та Кошице взяли участь виконуючий повноважень мера міста Кошице Мартін Петрушко, заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак, уповноважений представник з питань розвитку транскордонної співпраці міста Кошице з Україною Едуард Бураш, керуючий справами виконкому Ужгородської міської ради Олена Макара, консул Генерального консульства Словаччини в Ужгороді Даніель Чабан, радник дирекції Національного Інституту стратегічних досліджень при Президентові України Світлана Мітряєва, інші поважні гості.

Керівник департаменту по зв'язках з громадськістю групи РЕНЕР Юрій Сас презентував членам делегації можливості та досвід будівництва об'єктів альтернативної енергетики на Закарпатті та відзначив, що Словаччина залишається стратегічним партнером області й у цій галузі. Не рідко українсько-словацькі урядові комісії та експерти відвідують сонячні та гідроелектростанції групи РЕНЕР, які є прикладом виробництва електроенергії без шкоди для довкілля.

Члени делегації підкреслили важливість впровадження подібних проектів в аспекті переходу від традиційних джерел енергії до прогресивної  "зеленої" енергетики, що сьогодні активно впроваджується у всьому світі.