Дитяче свято на Ужгородщині: у селі Ратівці відкрили ігровий майданчик (ФОТО)

Дитяче свято на Ужгородщині: у селі Ратівці відкрили ігровий майданчик (ФОТО)

Початок робочого тижня запам’ятається у селі Ратівці Ужгородського району яскравим дитячим святом.

Тут, у понеділок, 16 квітня, відбулося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика. Соціальний проект реалізовано у рамках співпраці громади з групою енергетичних компаній РЕНЕР - лідера з будівництва об’єктів альтернативної енергетики на Закарпатті.

Як розповідає сільський голова Тетяна Андрусь ідея створення спеціальної зони для дитячого відпочинку виникла вже давно, однак самостійно вирішити цю проблему не вдавалося:

«Це дійсно важлива для села подія на яку ми з нетерпінням чекали. Майданчик розміщено у центрі села поряд з школою та садочком, тож відвідувачів йому не бракуватиме. Тепер завдяки групі РЕНЕР відпочивати з дітками у нас у селі можна цікаво та безпечно».

Дитячий ігровий майданчик «Сонечко» обладнаний сучасними ігровими елементами дитячого відпочинку та розвитку: тут встановлено різноманітні гойдалки, гірки, карусель, пісочниця, ігрове містечко з баштами для активних ігор.

Під оплески глядачів символічну стрічку-відкриття перерізали сільський голова Тетяна Андрусь та керівник департаменту по зв’язках з громадськістю групи РЕНЕР Юрій Сас. Відзначили на дійстві й найактивніших односельчан - більше 20 мешканців села, що долучилися до облаштування майданчику, отримали пам’ятні подяки та подарунки від групи РЕНЕР. Опісля офіційної частини тут розпочалося цікаве святкове дійство. Маленьких гостей розважали танцями, руханками та іграми, а родзинкою програми стало бульбашкове шоу та видовищні досліди у виконанні професійних аніматорів. Окрім того, усі учасники свята отримали солодкі подарунки.

«Реалізація подібних соціальних проектів стала доброю традицією для нашої компанії. У рамках співпраці  завжди намагаємося допомогти у вирішенні проблемних питань у житті громад.  Особлива увага – дітям. І саме тому ми сьогодні тут – сподіваємося новий ігровий майданчик довго слугуватиме маленьким мешканцям села Ратівці», - розповідає Юрій Сас.          

Користуючись нагодою, сільський голова Тетяна Андрусь від імені громади висловлює подяку групі РЕНЕР та зокрема Генеральному директору Сергію Ковачу за встановлення майданчику та яскраве дитяче свято у селі Ратівці