Услід за Google компанія Apple заявила про перехід на відновлювану енергію

Услід за Google компанія Apple заявила про перехід на відновлювану енергію

Днями компанія Google оголосила, що з кінця 2017 року купує більше відновлюваної енергії, ніж використовує. Аналогічну заяву зробила й Apple, яка вже три роки поспіль очолює рейтинг «зелених» компаній за версією Грінпіс.

Як передає Іtc.ua, два роки тому на «зеленій» енергії працювали 93% всіх підприємств Apple. Як і Google, компанія Apple на 100% не забезпечує себе електроенергією з відновлюваних джерел, а купує її. Офіси та інші об’єкти компаній отримують електрику з міських електромереж, однак потім це компенсують закупленою «зеленою» енергією.

Apple акцентує увагу на тому, що не лише купує енергію з ВДЕ, а й розвиває відповідну інфраструктуру і використовує її. Зокрема дві третини потужностей, необхідних для покриття власних енергопотреб, Apple профінансувала за свій рахунок. Компанія має в своєму розпорядженні вже 25 діючих об'єктів відновлюваної енергії загальною потужністю 626 МВт, які живлять підприємства Apple у 43 країнах світу. З них 286 МВт забезпечують сонячні електростанції, які були запущені в 2017 році. Зараз зводяться ще 15 об'єктів, які після запуску забезпечать 1,4 ГВт «зелених» потужностей ще в 11 країнах.


 

В Apple також відзначають, що дев'ять її постачальників використовують виключно «зелену» енергію – це обов'язкова умова при укладанні контракту. Ініціатива компанії з переходу на відновлювану енергію зменшила на 2,1 мільйонів тонн викиди вуглекислого газу, тобто кількість викидів по всьому світу скоротилася на 54%.