Група РЕНЕР долучилася до ліквідації наслідків резонансного обвалу на Тячівщині (ВІДЕО)

Група РЕНЕР долучилася до ліквідації наслідків резонансного обвалу на Тячівщині (ВІДЕО)

З самого ранку понеділка проїзд  на автошляху обласного значення Тячів-Дубове був заблокований. Обвал гірської породи стався на ділянці між населеними пунктами Нересниця та Ганичі. Через сходження селевого потоку тимчасово перекрили  рух автотранспорту.Розчистити заблокований автошлях дорожнім службам вдалось лише частково. Аби уникнути заторів, рух автомобілів регулювали правоохоронці. 

Місцеві кажуть, ділянок, де дорога проходить впритул до схилів є кілька.Втім, досі, випадків такого масштабного сходження кам’яної породи не траплялось.Аби розчистити автошлях повністю і забезпечити безперешкодний проїзд довелось залучати спеціальну техніку. Через складність робіт районна влада звернулася за допомогою й до бізнесу. Так, група енергетичних компаній РЕНЕР надала власну техніку для дроблення велетенського каміння.

"Це специфічна техніка, якої практично у районі не має. Це гідромолот, який силою гідроудару може розбивати каміння і таким чином подрібнювати великі куски на маленькі, придатні для погрузки і транспортування", - каже Юрій Королишин, представник групи РЕНЕР.

Кам’яний обвал гідромолот та екскаватор розчищали протягом кількох годин.І вже з настанням сутінків проїзд повністю розблокували для автівок.