Група РЕНЕР долучилася до організації головних хокейний подій на Закарпатті

Група РЕНЕР долучилася до організації головних хокейний подій на Закарпатті

Добігає кінця хокейний сезон 2017-2018 року. Цими вихідними, 10-11 лютого, в Ужгороді на льодовій арені "ICE LAND" відбулася фінальна частина Чемпіонату області з хокею: "Ужгородські вовки" зустрічалися з "Синевиром" у чемпіонському поєдинку, а "Шахтарські барси" та "Спартак" з'ясовували, хто ж стане бронзовим призером змагань.

У насичених яскравими моментами та цікавою грою поєдинках команди й розподілили між собою призові місця. Відтак за підсумками матчів ХК "Спартак" отримав нагороду за участь у турнірі, Шахтарські барси стали бронзовими призерами чемпіонату, Синевир отримав срібні нагороди, а чемпіоном цього сезону стали "Ужгородські вовки"!

Опісля закінчення матчів на льодовій арені "ICE LAND" відбулося урочисте нагородження учасників та переможців обласних змагань. Присутній на заході Ужгородський міський голова Богдан Андріїв привітав усіх присутніх з захоплюючим спортивним святом та висловив сподівання, що наступний чемпіонат пройде на новій льодовій арені, будівництво якої заплановане вже цьогоріч. 

Не менш видовищним був Міжнародний хокейний турнір "3rd FRIENDSHIP CUP UZHGOROD 2018", що відбувся на минулих вихідних в обласному центрі Закарпаття і залишив по собі багато яскравих вражень та незабутніх емоцій.

Нагадаємо, протягом двох днів 5 словацьких команд та збірна Закарпаття з хокею змагалися за головні трофеї цьогорічного турніру. У важкій боротьбі перемогли господарі - "Закарпатські ведмеді" (капітан Сергій Ковач), які у фіналі здолали команду з м. Кошіце (Словаччина). 

Спонсором найяскравіших хокейних подій на Закарпатті залишається група енергетичних компаній РЕНЕР.