Надійний помічник з’явився у громади селища Усть-Чорна на Тячівщині (ФОТО, ВІДЕО)

Надійний помічник з’явився у громади селища Усть-Чорна на Тячівщині (ФОТО, ВІДЕО)

Дотепер снігопад у селищі Усть-Чорна Тячівського району ставав для місцевих справжньою проблемою. Населений пункт  гірський, і за словами мешканців, подекуди, через зсуви та снігопади по кілька днів із селища неможливо було виїхати, адже прибиранням головної дороги займалось аж Нересницьке  ДУ.

Як розповідають місцеві мешканці вже й цієї зими була така проблема: 3 дні люди не могли добратися до районного центру. Щоб потрапити до села місці мешканці були вимушені долати близько 5 км пішки.

Та відтепер селище має власну потужну техніку. Новенький сучасний трактор "Білорус" подарували місцевим представники групи енергетичних компаній "РЕНЕР".

«У рамках договору про співпрацю групи енергетичних компаній «РЕНЕР» з нашою громадою сьогодні ми отримали вкрай важливого помічника – трактора «Білорус». Зимою у нас часто виникають проблеми, бо немає техніки розчистити сніг, через що сюди не можуть потрапити автомобілі. Тепер ми зможемо чистити не тільки головну дорогу, але й вулиці селища, щоб пересуватися по ньому було комфортно та безпечно», - розповідає Петро Костяк, голова смт Усть-Чорна.

Відтак очільник селища від імені громади висловив подяку групі РЕНЕР та особисто генеральному директору Сергію Васильовичу Ковачу, власноруч завів та випробував нову машину. Окрім того роздивитися та протестувати техніку змогли усі охочі.

Тож відтепер, нове  придбання буде корисним кожному мешканцю Усть-Чорної, а плідна співпраця із компанією "РЕНЕР" продовжуватиметься і надалі.