Різдво у кожний дім: соціальна акція відбулася на Перечинщині (ФОТО)

Різдво у кожний дім: соціальна акція відбулася на Перечинщині (ФОТО)

Новорічно-різдвяні свята для кожного з нас це радість, приємні емоцій, довгоочікувані подарунки та родинне тепло. Та в силу життєвих обставин та обмежених можливостей, не кожна закарпатська сім’я може сповна насолодитися цим яскравим святковим періодом.

Саме тому, вже вдруге напередодні Різдва Христового група енергетичних компаній РЕНЕР проводить соціальну акцію у селах Тур’я Поляна та Полянська Гута Перечинського району. У її рамках працівники компанії відвідали малозабезпечені сім’ї та осіб з числа одиноких, непрацездатних, інвалідів, щоб привітати їх зі святами та вручити продуктові набори та інші подарунки.

«У рамках співпраці з Тур’я-Полянською сільською радою нам вдалося вчергове провести це важливе дійство і навідатися до кожного мешканця села, який особливо потребує сторонньої допомоги. Ці свята – це чудовий привід для добрих справ, тож маю надію у відвіданих родинах додасться радості, тепла, запанує справжній дух Різдва», - розповідає Генеральний директор групи РЕНЕР Сергій Ковач.

За словами мецената цьогоріч акція охопила понад 60 таких громадян (сімей). Докладно на ФОТО