Маленькі закарпатці вкотре поринули у новорічну казку з виставами та подарунками (ВІДЕО)

Маленькі закарпатці вкотре поринули у новорічну казку з виставами та подарунками (ВІДЕО)

У цей святковий новорічно-різдвяний період, коли на дворі панує казкова атмосфера, маленькі закарпатці з особливим захопленням беруть участь у різдвяно-новорічних заходах і чекають на подарунки. Так, уже п’ятий рік поспіль школярів та вихованців дитячих садочків у більше ніж 15-ти населених пунктах області, більшість з яких знаходиться у віддалених гірських районах, солодкими презентами радує група енергетичних компаній РЕНЕР.

Окрім подарунків, на дітей чекали і вистави від Закарпатського академічного обласного театру ляльок БАВКА, що відбулися у місцевих школах та клубах протягом 20 – 26 грудня. Емоції від перегляду – неймовірні. Діти були у захваті, кажуть вистава дуже сподобалася.

Та святкові сценки готували не тільки професійні актори. У деяких навчальних закладах групу енергетичних компаній РЕНЕР  зустрічали виставами й самі школярі. Діти кажуть, щороку гостей чекають із великим нетерпінням. А от за подарунки вирішили віддячити саме такою постановкою. 

Про важливість таких акцій кажуть і педагоги навчальних закладів. Діти цілий рік сумлінно вчаться і неабияк радіють, коли до них у таку глибинку приїздять гості і з виставами, і з солодкими подарунками. 

Представники групи енергетичних компаній РЕНЕР переконують, такі акції організовуватимуть і надалі. Кажуть, емоції дітей – це найкращий подарунок  на новорічно-різдвяні свята.