На Закарпатті розпочалася традиційна новорічна акція для дітей

На Закарпатті розпочалася традиційна новорічна акція для дітей

Новорічно-різдвяна атмосфера у селах Закарпатської області – це щось неймовірне. Чи не за нею полюють тисячі туристів, щоб серед природної краси, у спокої та гармонії зустріти улюблені свята, очистити думки та зарядитися енергією на увесь рік?

З нетерпінням очікують на цей чарівний період і місцеві мешканці, а особливо діти. Але яке свято без новорічної казки та подарунків?

Вже вкотре для маленьких мешканців закарпатських сіл, більшість яких розташована у віддаленій гірській місцевості, проводиться новорічно-різдвяна акція, родзинкою якої є вистава від акторів іменитого дитячого колективу області - Закарпатського академiчного обласного театру ляльок «БАВКА». Дійство п’ятий рік поспіль організовує група енергетичних компаній РЕНЕР.

Як розповідає натхненник та ініціатор акції Генеральний директор компаній Сергій Ковач цей цікавий експеримент поступово переріс у традицію:

«Згодьтеся, далеко не кожна дитинка нашого гірського Закарпаття має можливість долучитися до святкових заходів навіть районного рівня. То чому б не привезти свято до них? У співпраці з обласним театром ляльок ми вирішили реалізувати цю ідею і на сьогодні вистави збирають повні зали, діти з нетерпінням їх чекають, долучаються до ігор та конкурсів, вболівають один за одного. Їх сяючі обличчя і піднесений настрій – найкраща винагорода»

Акція розпочалася 19 грудня на Рахівщині та протягом тижня охопить понад 15 населених пунктів у 5 районах Закарпаття.

Окрім святкової вистави, усі діти від дошкільнят до 11-класників отримують новорічні подарунки від групи РЕНЕР.