Альтернативна енергетика зростала 2015 року рекордними темпами

Альтернативна енергетика зростала 2015 року рекордними темпами

Інвестиції в зелену енергетику сягнули торік 286 мільярдів доларів, йдеться у звіті Renewables Global Status. Країни, що розвиваються, вперше витратили більше за багаті держави, - пише DW

Країни, що розвиваються, у 2015 році вперше витратили на відновлювані джерела енергії більше, ніж розвинуті країни. Як наслідок, альтернативна енергетика зростала торік рекордними темпами. Про це стало відомо у середу, 1 червня, зі звіту Renewables Global Status.

Загальні витрати на відновлювані джерела енергії 2015 року зросли порівняно з попереднім роком на 5 відсотків, сягнувши рекордних 286 мільярдів доларів. Більше половини цих коштів було вкладено у сонячні електростанції. Загальні інвестиції в зелену енергетику торік більш ніж удвічі перевищили суму грошей, витрачених на нові теплові електростанції.

Приблизно третину всіх інвестицій у відновлювані джерела енергії вклав Китай. Індія, ПАР, Мексика та Чилі теж значно збільшили витрати на альтернативну енергетику. Загалом у 2015 році у світі було встановлено до 147 гігаватт зелених енергетичних потужностей.