Приголомшлива гідроелектростанція в Норвегії стала туристичною родзинкою (ФОТО)

Приголомшлива гідроелектростанція в Норвегії стала туристичною родзинкою (ФОТО)

Незважаючи на те, що Норвегія вже повністю працює на використанні відновлюваних джерел, країна продовжує будувати більше електростанцій для подальшого збільшення виробництва екологічно чистої енергії.

Деякі з цих проектів є благом не лише для енергетичного плану нації, але й для збільшення туристичної привабливості країни. Електростанція "Øvre Forsland" є одним із прикладів того, як країна об'єднує надзвичайно привабливу архітектуру з чистими, зеленими енергетичними проектами для вигоди майбутніх поколінь.


Більша частина електроенергії в Норвегії генерується від гідроенергії, тому уряд прагне використати ті самі галузі для отримання додаткових туристичних дивідендів. Гірська електростанція Øvre Forsland в лісистих горах Helgeland, норвезької провінції, яка розташована на південь від Полярного кола, є одним з таких об’єктів. Станція, потужністю 9,9 МВт, виробляє близько 30 ГВт год. у рік та чудово доповнює оточуюче природне середовище. Проект розроблено Стейном Хамре.

"Станція була спроектована з врахуванням характеристик ландшафту у руслі річки на краю ялинового лісу. Унікальні форми ялинок стали головним натхненням для дизайну об’єкту", - відзначають архітектори.

Уряд сподівається, що мандрівники відвідуватимуть цю станцію і дізнаватимуться про особливості гідроенергетики.

Джерело