В обласному центрі Закарпаття обрали "Міс Ужгород 2017"

В обласному центрі Закарпаття обрали "Міс Ужгород 2017"

У середу, 8 листопада, у готельному комплексі "Камелот" відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Ужгород 2017". 10 найкрасивіших дівчат, які пройшли кастинг для участі в конкурсі, боролися за перемогу в присутності 200 глядачів. Цьогоріч серед спонсорів і група енергетичних компаній "RENER".

У фінальній частині конкурсу взяло участь 10 красунь, котрі продемонстрували присутнім гостям свою витонченість, природню красу та елегантність. Дівчата виходили у античному, вечірньому вбранні і звісно ж у купальнику. Також було проведено інтелектуальний конкурс. 

Для гостей та учасниць конкурсу співали популярні українські артисти - співачка Лама та гурт "Без Обмежень".

За результатами компетентне журі визначило переможців: Міс Фото - Каріна Плита, Міс Глядацьких симпатій - Оксана Бонка, Перша віце-міс - Євгенія Митровці, Друга віце-міс - Тетяна Хмара.

І цьогорічною "Міс Ужгород", яка представлятиме місто на конкурсі "Міс Україна" стала яскрава Каріна Плита. Дівчина навчається на четвертому курсі коледжу КНТУ за спеціальністю туристичне обслуговування. Красуня встигає поєднувати все! Адже, окрім навчання Каріна професійно займається моделінгом, бере участь у рекламних зйомках на модних показах, а також захоплюється психологією.