Україна вивчає досвід Канади у відновлюваній енергетиці

Україна вивчає досвід Канади у відновлюваній енергетиці

На «Toronto Global Forum» в Канаді  з промовою виступив особисто Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Як повідомив Глава Уряду, Канада є однією з найбільш пріоритетних країн – партнерів для України. Особливу увагу планується приділити можливостям участі канадських бізнесменів у реалізації спільних інвестиційних проектів.

У свою чергу, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук переконаний, що надзвичайно корисним для України буде досвід Канади у відновлюваній енергетиці.

Як свідчить статГолова Держенергоефективності истика Національної служби з питань енергетики Канади сьогодні 66% електроенергії в Канаді виробляється з відновлюваних джерел енергії. Ще у 2015 р. Канада посідала друге місце у світі за розвитком гідроенергетики. Також країна має сильні позиції у вітроенергетиці: з 2005 по 2015 році потужності у цій сфері зросли у 20 разів.

«Україна зацікавлена у залученні технологій та інвестицій Канади у проекти відновлюваної енергетики. Для реалізації спільних «зелених» проектів ми підготували сприятливе законодавче поле, ліквідували низку регуляторних бар’єрів, запровадили привабливий «зелений» тариф. В регіонах є значна невикористана ресурсна база, а мери міст готові до реформ на користь громадам!», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.