Сонячну електростанцію групи РЕНЕР відвідала Міжнародна делегація

Сонячну електростанцію групи РЕНЕР відвідала Міжнародна делегація

17.09.2017

Цього тижня на Закарпатті відбулася міжрегіональна конференція з енергоефективності та інноваційного енергозбереження. Проект впроваджує програма розвитку ООН, а співфінансує Європейський союз.  Учасники з 8 регіонів України та закордону протягом 2 днів обмінювалися успішними практиками використання новітніх підходів у цьому напрямку.

Серед іншого делегація учасників заходу відвідала й сонячну електростанцію групи енергетичних компаній РЕНЕР у с. Ратівці. Станція розташована на 10 гектарах має встановлену потужність 5,4 МВт та у рік виробляє близько 6,3 млн. кВт. год. Цього достатньо аби забезпечити  потреби приблизно 2,5 тисяч приватних будинків.

Технологія сонячної електростанції нескладна: панелі з фотоелементами збирають сонячну енергію, постійний струм перетворюється у перемінний, а потім за допомогою трансформаторної станції подається у загальну мережу.  Такі а також подібні енергоефективні проекти втілюють по всій Україні.

Як зазначають учасники делегації, від альтернативної енергетики виграють не лише користувачі, а й держава, тому що за  допомогою такої установки можна отримувати енергію без шкоди для навколишнього середовища.

Подробиці у сюжеті Ужінформ