У Шотландії побудують найбільшу в регіоні сонячну електростанцію

У Шотландії побудують найбільшу в регіоні сонячну електростанцію

У Шотландії з'явиться нова сонячна електростанція. Вона займе 47 гектарів і стане найбільшою в цій частині Великобританії.

У шотландському нагір'ї буде побудована сонячна електростанція потужністю 20 МВт. Вона буде найбільшою в регіоні і внесе значний вклад в розвиток відновлюваної енергетики в Шотландії, пише Futurism.

Будівництвом займатиметься компанія Elgin Energy. Комплекс розміститься на 47 гектарах і включатиме в себе 80 тисяч сонячних панелей. Ця ж компанія створювала станцію 13МВт в Пертшир, яка в даний час є найбільшою сонячною електростанцією в Шотландії.

Північний схід Шотландії добре підходить для проектів сонячної енергетики, тому що там довгі дні і ясне небо. Elgin Energy також сподівається отримати дозвіл на будівництво станції потужністю 50 МВт недалеко від міста Елгін.

До слова, Шотландія поставила завдання до 2020 року отримувати енергію виключно з відновлювальних джерел. Все минуле Різдво регіон жив на енергії вітру, а в травні вітрогенератори забезпечили 95% енергоспоживання Шотландії. Також в Шотландії планують розвивати приливну енергетику.