Група РЕНЕР виступила спонсором жіночої баскетбольної команди "Ужгородські мачки"

Група РЕНЕР виступила спонсором жіночої баскетбольної команди "Ужгородські мачки"

Сьогодні, 22 липня, в Ужгороді на спортивному майданчику ЗОШ № 3 відбувся Чемпіонат Закарпаття з баскетболу 3 на 3. Серед учасників й ужгородські красуні - команда з оригінальною назвою "ужгородські мачки". Відкриття змагань розпочалося з хвилини мовчання у пам'ять про загиблих в зоні АТО закарпатських воїнів. Відтак учасникам турніру було презентовано жіночу команду з баскетболу та нову форму від генерального директора групи енергетичних компаній РЕНЕР Сергія Ковача:

"Підтримка соціальних проектів, а особливо молоді та спорту серед пріоритетів у діяльності групи "РЕНЕР". Вдячний дівчатам за популяризацію здорового способу життя та баскетболу в області. Впевнений попереду багато перемог та незабутніх емоцій", - каже меценат.

Відтак 3 команди дівчат провели 2 кола зустрічей у результаті яких розділили між собою призові місця.

"Приємно, що баскетбол на Закарпатті постійно розвивається. Сьогодні ми презентували жіночу команду "ужгородські мачки" - впевнений це додасть нашому виду спорту грації, краси і витонченості. Вдячний усім, хто долучився до цієї важливої справи, зокрема й спонсору - групі "РЕНЕР", - розповідає голова федерації баскетболу Закарпаття Олександр Зубковський.

Тож очікуємо від "ужгородських мачок" вдалих виступів на обласній та всеукраїнській баскетбольній арені.