Голландці побудують в Австралії сонячну станцію на 316 МВт

Голландці побудують в Австралії сонячну станцію на 316 МВт

Зараз голландська компанія Photon Eergy N.V. розробляє проект сонячної електростанції загальною потужністю 316 МВт в австралійському штаті Новий Південний Уельс, - пише Альтернативна енергія.

Проект, що займає площу 590 гектарів, проходить зараз різні адміністративні процедури, пов’язані з будівництвом і підключенням сонячної електростанції до мережі.

Прес-секретар компанії Ян Крчмар повідомив, що підготовка проектів та затвердження заявок в Австралії можуть тривати неймовірно довго. Іноді вони займають від кілька місяців до декількох років. Так, наприклад, зараз спільно з одним з операторів електромереж готуються технічні умови для проектування трансформаторної станції, щоб підключити сонячну електростанцію до мережі на 300 кіловольт енергетичної компанії Transgrid. Крім того, проект неподалік від міста Ганнінг потрапив в штаті Новий Південний Уельс через свої розміри в категорію «державно значущих проектів», і тому проходить через всі адміністративні процедури затвердження.

Тільки після завершення всіх проектних робіт Photon Energy буде вирішувати, чи буде вона брати будівництво цієї сонячної електростанції на себе або ж просто продасть проект, сказав Крчмар далі. Можливий і такий варіант, що після будівництва станції проектувальники візьмуть на себе її експлуатацію і технічне обслуговування.

Компанія Photon Energy представлена ​​в Австралії ще з 2011 року і в основному займається там даховими сонячними електростанціями. За даними компанії, проект під Ганнінгом поки що найбільший з усіх, що доводилося проектувати компанії раніше. В даний час компанія займається проектуванням двох сонячних електростанцій, одна на 19 МВт, а інша на 20 МВт. Планується, що Photon Energy займеться також і будівництвом цих електростанцій з подальшою їх експлуатацією та технічним забезпеченням, сказав Крчмар.