Сотні американських міст до 2035 року планують повністю перейти на відновлювані джерела енергії

Сотні американських міст до 2035 року планують повністю перейти на відновлювані джерела енергії

Днями конференція мерів міст США (U.S. Conference of Mayors – USCM) днями схвалила резолюцію про перехід на стовідсоткове енергозабезпечення відновлюваними джерелами енергії до 2035 року. У конференції взяли участь приблизно 1400 мерів міст, інформує Renen. 

Резолюція продовжує розпочату в квітні кампанію «Мери за 100% чистої енергії», в якій беруть участь приблизно 120 американських міст. Якщо їм вдасться повністю перейти на «зелену» енергію, це скоротить викиди парникових газів, що за обсягом дорівнюють викидам п'яти найбрудніших штатів США. Ще у 250 американських містах прийняли резолюцію на підтримку електрифікації транспорту, видачі грантів на проекти в галузі енергоефективності та боротьби з кліматичними змінами. 

«Затвердивши цей історичний документ, ми показуємо світу, що міста і мери очолюватимуть перехід від викопного палива до 100% чистої відновлюваної енергії», – заявив один з учасників заходу, мер міста Columbia.

Звісно ж, можливості міст щодо організації енергетичної революції обмежені, але від місцевої влади залежить чимало: зокрема, підвищення енергоефективності, просвітницька робота серед населення та розвиток розподіленої генерації на основі відновлюваних джерел енергії.