У Латинській Америці готуються до «буму» вітрової енергетики

У Латинській Америці готуються до «буму» вітрової енергетики

Протягом наступного десятиліття в Латинській Америці очікують різкий скачок зростання вітрових енергопотужностей, - пише Альтернативна енергія.

За наступні 10 років в країнах Латинської Америки будуть введені в лад вітроелектростанції загальною потужністю понад 47 ГВт, йдеться в доповіді агентства MAKE Consulting.

При цьому в Бразилії, найбільшому вітроенергетичному ринку регіону на сьогодні, в 2019 році введення нових потужностей сповільниться – через політичну та економічну нестабільності.

До останнього моменту Бразилія домінувала в цьому секторі, здавши в експлуатацію за один тільки 2016 рік 2,5 ГВт нових потужностей. І реалізовані зараз проекти в наступні два роки будуть вводитися в дію, додаючи щороку ще по 2,4 ГВт. У 2017 році в країні не було укладено жодного нового енергетичного контракту.

Однак в Мексиці, Аргентині і Чилі буде спостерігатися небувале зростання, яке затьмарить зниження обсягів введення нових потужностей в Бразилії, передає Clean Technica.

Так, Мексика провела серію аукціонів на поставку енергії, згенеровану вітроклектростанціями. Контракти були укладені на 1,4 ГВт при вартості всього $ 32 за МВт-год. А Чилі і Аргентина в сукупності уклали контракти на 3,5 ГВт вітряної енергії.