«Закарпатські ведмеді» представлятимуть Україну на хокейному турнірі у Словаччині

«Закарпатські ведмеді» представлятимуть Україну на хокейному турнірі у Словаччині

17.05.2017

У п’ятницю, 19 травня, у місті Ліптовський Мікулаш (Словаччина) розпочинається Міжнародний турнір з хокею серед аматорів. Україну на змаганнях представлятиме збірна команда Закарпатської області з хокею – «Закарпатські ведмеді».

Також серед учасників імениті колективи з Польщі (GAZDA Team Nowy Targ), Фінляндії (HC FILA Helsinki, Old Hockey Boys Turku) та господарки турніру Словаччини (HK MARAD Poprad, ATLANTIS Zvolen, DRACI Dolny Kubin, STROJARI Martin, LHL Team Slovakia, Lukysport Bulldogs Presov).   

Як розповідає капітан «Закарпатських ведмедів» Сергій Ковач, попри відсутність в Ужгороді бази для круглорічних тренувань, команда у хорошій формі та налаштована на відповідний результат.

«Хокейний сезон для нас не обмежується зимовим періодом. Протягом усього року команда періодично тренується закордоном та бере участь в аматорських турнірах у сусідній Словаччині, де цей вид спорту - «номер 1» і, відповідно, наявна чудова матеріально-технічна база для занять. Ці змагання – чудова нагода перевірити свої сили та насолодитися цікавою спортивною боротьбою», - розповідає капітан «ведмедів».

До слова, спонсором збірної Закарпаття з хокею залишається група енергетичних компаній «РЕНЕР».