Група РЕНЕР долучилася до організації Всеукраїнського турніру серед особливих дітей

Група РЕНЕР долучилася до організації Всеукраїнського турніру серед особливих дітей

05.05.2017

Щорічні Всеукраїнські змагання з плавання серед дітей з обмеженими можливостями відбулися 3-4 травня у спортивному комплексі «Zinedine», що в с. Баранинці на Ужгородщині.  Ініціатором та організатором є Закарпатський регіональний центр фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Цьогоріч турнір під назвою «Сакура»налічує 130 учасників.

Окрім закарпатців, на змагання приїхали й гості з Дніпра, Запоріжжя, Києва, а також Львівської, Миколаївської, Полтавської, Чернівецької, Харківської та Хмельницької областей. Таким чином, участь у Всеукраїнському турнірі з плавання взяли діти з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та слуху віком від 10 років.

Після урочистого відкриття–параду учасників відбулася розминка і власне змагання, а наступного дня – фінальна частина турніру та нагородження. Захід вкотре, уже шостий рік поспіль, підтримав і меценат Василь Ілліч Ковач, долучилася й група енергетичних компаній «РЕНЕР».

Ініціатор і натхненник доброї традиції, а також головний суддя турніру Лариса Рояк розповіла:

«Проводимо ці змагання вже сьомий рік поспіль. Головною метою є збільшення для молодих спортсменів можливостей стартів, бо саме під час них можна набути змагального досвіду. Перший турнір налічував 25 осіб, починали ми з «опорників». Сьогодні ж є більше сотні учасників: окрім дітей з проблемами опорно-рухового апарату, тут є й з вадами слуху та зору. Важливо розуміти, що є спортсмени, які з дитячих змагань вийшли, а в дорослі ще не потрапляють. Тому їм потрібно мати більше стартів, а ці змагання дають їм таку можливість».

Окрім позитивних вражень, дітки з обмеженими можливостями отримали нагороди та призи, які стали відмінною згадкою про турнір і Закарпаття.

За словами самих учасників, такі змагання – чергова можливість повірити в себе і отримати додатковий стимул не припиняти займатися улюбленою справою.