Депутат Тячівської райради Іван Фабрицій: "Висловлюємо вдячність компаній «РЕНЕР», яка допомагає вирішувати проблеми Лопухова"

Депутат Тячівської райради Іван Фабрицій: "Висловлюємо вдячність компаній «РЕНЕР», яка допомагає вирішувати проблеми Лопухова"

30.03.2016

Навіть скептично налаштовані мешканці села Лопухово й ті, хто ще три роки тому був категорично проти будівництва міні - ГЕС на річці Брустурянка, на сьогодні змінили свою думку.

І переконалися на ділі, що Група енергетичних компаній «РЕНЕР» - насправді діловий і надійний патрнер громади, який добросовісно виконує свої обіцянки та зобов'язання. 

Так вважає і районний депутат Іван Фабрицій: 
- Чесно кажучи, я теж спочатку ставився з недовірою до цього проекту, бо як і кожен житель села вболіваю за навколишнє середовище. Однак на сьогодні уже бачимо, що будується гідроелектростанція за сучасними технологіями, які, сподіваємось, не нашкодять нашій природі. 

Окрім того, за словами депутата Група енергетичних компаній «РЕНЕР» допомагає вирішувати проблеми села Лопухова. Перед початком робіт було підписано двосторонню угоду, в якій перебачено ряд вигідних пропозицій для громади взамін на дозвіл зведення міні-ГЕС. 

Це і податок до місцевого бюджету сільської ради, забезпечення місцевих мешканців робочими місцями, щорічного зариблення річки Брустурянка тощо. 

Також інвестори зобов'язалися виділити кошти на різні соціальні потреби села. Зокрема, на підтримку і покращення матеріально-технічного стану Яблунецького НВК, Прочківського НВК, Лопухівського ДНЗ, місцевої футбольної команди, сільського стадіону, дороги тощо. 

Як наголосив Іван Іванович, багато чого із наміченого вже виконано. Починаючи від забезпечення школярів та навчальні заклади необхідними речами для навчання, спортінвентарем, подарунками до свят і закінчуючи масштабними дороговартісними проектами. Такими як для прикладу, придбання для села трактора для очищення снігу.

Чимало коштів вклала компанія у добудову приміщення Прочківського НВК , де ними закуплено меблі, проведено централізоване опалення та ін.

Окрім того виступає генеральним спонсором щорічного фестивалю "Брустурянська кедровиця", завдяки чому з концертом в село приїжджав народний артист Іван Попович. 

Допомогли і з капітальним ремонтом дороги, виділивши на 200 метрів 360 тис.грн. І відтепер на частині вулиці, по якій раніше не можна було ні пройти, ні проїхати, зроблено нове асфальтобетонне покриття. 
Районний депутат Іван Фабрицій зазначає, що Лопухово отримує підтримку від «РЕНЕР» у вирішенні всіх питань, з якими до них звертаються. Так на прохання активу фахівцями було розчищено русло річки, що захистило населений пункт від осіннього паводку. 

Також проводиться берегоукріплення та багато інших корисних суспільних робіт на території Лопухова. З приводу чого висловлює щиру вдячність Групі енергетичних компаній «РЕНЕР» за допомогу та сподівається на подальшу співпрацю для блага села.