Уряд Індії підтримав встановлення сонячних електростанцій на 7 тис. залізничних станцій

Уряд Індії підтримав встановлення сонячних електростанцій на 7 тис. залізничних станцій

Щоб зменшити залежність країни від викопного палива уряд Індії має намір розширювати використання сонячної енергії. Зокрема, програма Solar Mission передбачає установку сонячних панелей практично на кожній залізничній станції в Індії, пише ecotown.com.ua з посиланням на Іndia.com.

Міністр фінансів Індії Арун Джейтлі (Arun Jaitley) заявив, що сонячною енергією живитимуться 7000 залізничних станцій по всій країні (станом на березень 2015 року їх налічували всього 7137). Загалом індійська залізнична інфраструктура отримає 1000 мегават нових сонячних потужностей.


 

Джейтлі зазначив, що сонячні електростанції вже почали встановлювати на дахах 300 станцій, а вже найближчим часом їхня кількість збільшиться до 2 тисяч.

Окрім сонячних батарей на дахах залізничних станцій, державне підприємство Indian Railways також створить і ряд великомасштабних проектів. Так, в кінці минулого року компанія оголосила про старт тендеру на монтаж 150-мегаватної СЕС, а недавно вона уклала партнерську угоду з Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) щодо будівництва об'єктів сонячної енергетики загальною потужністю 5 ГВт.