Ринок домашніх накопичувачів сонячної енергії у Австралії зріс на 1000% у 2016 році

Ринок домашніх накопичувачів сонячної енергії у Австралії зріс на 1000% у 2016 році

Більш ніж на 1000% всього за рік зріс ринок домашніх накопичувачів сонячної енергії в Австралії. За даними консалтингової компанії SunWiz, в 2016 році в Австралії було встановлено близько 6 750 домашніх сонячних акумуляторів, в той час як в 2015-му їх налічували всього 500, повідомляє ecotown.com.ua з посиланням на Еnergy-storage.news.

Зважаючи на те, що середня ємність домашніх «сонячних» накопичувачів близько 7,7 кВт⋅год, то загальна ємність нових установок – 50 ГВт⋅год. На стрімке зростання їх популярності вплинуло, перш за все, падіння цін на сонячні батареї. Експерти вважають, що цього року на Австралію чекає ще більше зростання ринку домашніх накопичувачів сонячної енергії – їхня кількість збільшиться в три чи чотири рази. 


 

Через високі ціни на електроенергію в Австралії і хорошу інсоляцію регіону, накопичувачі сонячної енергії мають значний економічний потенціал. Використовуючи їх, австралійці можуть суттєво заощадити. Крім того, вони можуть продавати надлишки електроенергії місцевим електростанціям, а в майбутньому – обмінюватися нею безпосередньо один з одним.