thumb

Природоохоронна діяльність

Збереження та відтворення

Будуючи електростанції група енергетичних компаній «РЕНЕР» постійно дбає про безпеку навколишнього середовища.

Починаючи із стадії проектування та протягом всієї експлуатації об’єктів, ми враховуємо усі аспекти для безпечного існування флори і фауни та проводимо роботи щодо її збереження та відтворення.

Облаштовуючи високотехнологічні рибопропускні споруди (рибоходи) та суворо дотримуючись пропуску санітарних витрат води, забезпечується життєдіяльність всіх водних організмів і мігрування риб протягом усього року та особливо в період нересту.

Щорічне зариблення річок струмковою фореллю є значним внеском у збільшення популяції цього рідкісного виду лососевих риб на Закарпатті.

thumb

Берегоукріплення

Берегоукріпна та захисна споруда-дамба у селі Красна Тячівського району на р.Красношурка

Берегоукріпні та захисні споруди групи енергетичних компаній "РЕНЕР" збудовані по сучасних технологіях з дотриманням всіх вимог вже на практиці продемонстрували свою якість та надійність.

Завдяки розчистці русел річок, які проводить компанія забезпечується безперешкодний прохід води руслом річки під час паводку, а берегоукріплення допомагає уникнути руйнівних наслідків стихії.

thumb

Зариблення юними лісівниками

Акція "Зариблення юними лісівниками"

У 2015 році групою енергетичних компаній "РЕНЕР" започатковано акцію "Зариблення юними лісівниками".

До постійного зариблення річок струмковою фореллю групою "РЕНЕР" було долучено школярів із гуртків шкільних лісництв шкіл сіл Видричка Рахівського району, Красна Тячівського району та Тур'я Поляна Перечинського району Закарпатської області, які мали змогу власноруч зариблювати гірські потічки мальком форелі.

Крім того, у ході акції діти були ознайомлені спеціалістами компанії з походженням струмкової форелі, місцями її існування, чим вона харчується, про періоди нересту та іншою цікавою інформацією про дану рибу.